خرید لپ تاپ استوک   
رزومه دكتر آريام  best-sites best-sites .

best-sites

رزومه دكتر آريام

دكتر آريام متخصص جراحي لثه و ايمپلنت ( فوق تخصص ايمپلنت و جراحي هاي پيشرفته ) است. ايشان دوره عمومي را در سال ۷۳ در دانشگاه شهيد بهشتي آغاز كردند و از سال ۷۸ بعد از فارغ التحصيلي تا به امروز در اين رشته فعاليت مي كنند. دوره تخصص ۳ ساله خود را در اصفهان گذرانده و سپس موفق به دريافت بورد تخصصي دانشگاهي شدند كه بدين وسيله واجد شرايط لازم براي تدريس به دانشجويان و دندانپزشكان شدند.

سپس موفق به قبولي در دوره فلوشيپ فوق تخصصي ايمپلنت در دانشگاه تهران شدند. به مدت ۱٫۵ سال با تمركز كامل بر روي جراحي و پروتز ايمپلنت ( روكش ) به صورت همزمان افتخار شاگردي بهترين اساتيد كشور را در اين دانشگاه مادر داشتند. در ضمن ايشان مرتبا در دوره هاي متعدد اروپايي به خصوص سوييس و آلمان كه پيشروان علم و تكنولوژي ايمپلنت هستند و بهترين برند هاي ايمپلنت مثل اشترومن متعلق به آن هاست، شركت مي كنند و از علم روز دنيا بهره مي گيرند.

لازم به ذكر است بيشتر مشكلات ايمپلنت در دراز مدت ايجاد مي شوند و تفاوت ميان كار پزشكان و برند مورد استفاده آن ها معمولا چندين سال بعد مشخص مي شوند. اين روز ها در تمام دنيا دوره اي كه طبيب تمام كار هاي يك بيمار را انجام مي داد گذشته است و تمام كار هاي سخت تخصصي شده است. سعي ما در اين سال ها بر اين بوده كه با بهره گيري از علم روز دنيا، بهترين مواد و تجهيزات، درمان هاي پايدار و طولاني مدت را به بيماران ارائه دهيم. در حال حاضر بهترين متخصص ايمپلنت در ايران هستند.

راهنمايي براي يافتن پزشك مرتبط با خدمات و تخصص

متاسفانه در چند سال گذشته شاهد هستيم كه به علت عدم نظارت بر شبكه هاي مجازي، تعدادي افراد براي جذب بيمار از عناوين مختلفي مثل ايمپلنتولوژيست و يا فلوشيپ از كشور هاي خارجي و يا فلوشيپ ICOI ( كه صرفا با فرستادن چند عكس قبل و بعد كار مبلغ زيادي دلار به دست مي آورند كه در اين موارد نياز به مراجعه حضوري پزشك هم نيست ) و در حال سو استفاده از مردم مي باشند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۳:۳۹ توسط:best-sites موضوع:

ارسال نظر توسط مدیر غیرفعال شده