خرید لپ تاپ استوک   
دريچه كولر و دريچه فن كوئل خطي  best-sites best-sites .

best-sites

دريچه كولر و دريچه فن كوئل خطي

دريچه كولر خطي كه داراي زاويه صفر درجه مي باشد براي سيستم هاي دمنده و سيستم هاي مكنده كاربرد دارد. به هنگام استفاده به صورت دمنده و به منظور تنظيم كردن و يا انسداد هواي عبوري بايد روي آن دمپر هوا قرار داده شود و به صورت دمپر دار ساخته و طراحي شود.

وجود منافذ موازي و داشتن ابعادي متناسب با بدنه سبب شده است كه هواي كافي و كاملا متناسبي را به منظور پشتيباني و تامين هواي برگشت دستگاه به صورت كاملا مستقيم به وسيله دريچه فن كوئل بازديد  يك و دو طرفه از محيط تامين كند.

 

قيمت دريچه كولر خطي با زاويه صفر درجه – خطي كله قندي بر چه اساسي تعيين مي شود

قيمت دريچه كله قندي صفر درجه با توجه به ميزان استفاده از آلومينيوم در آن مي باشد. از ديگر عوامل تاثير گذار ابعاد دريچه است. يعني به هر ميزان كه ابعاد بيشتر باشد قيمت نيز افزايش خواهد يافت.

موردي كه بسيار در تعيين قيمت موثر مي باشد، مربوط به زمان ساخت و مونتاژ آن است كه در چنين شرايطي علاوه بر زمان صرف شده، ميزان اجرتي كه براي نيروي سازنده در نظر گرفته مي شود در تعيين قيمت دريچه كولر كاملا تاثير گذار است.

از رنگ پودري استاتيك براي رنگ كردن سطح اين دريچه استفاده مي شود كه با قرار دادن آن در داخل كوره و پخته شدن آن، آماده بسته بندي مي شود. نوع رنگي كه استفاده مي شود و كيفيتي كه دارد از عوامل موثر در قيمت اين محصول خطي صفر درجه كله قندي مي باشد.

ويژگي دريچه فن كوئل بازديد خطي يك و دو طرفه 

اين دريچه به دو صورت لولايي باز و بسته مي شود و همچنين به صورت وزنه اي نيز موجود مي باشد. فريم اين محصول در دو سايز ۳ و ۵ سانتي متري با توجه نياز ساخته و طراحي مي شود. ضخامت ورق آلومينيوم كه در بدنه دريچه فن كوئل بازديد خطي يك و دو طرفه استفاده مي شود با توجه به ابعاد دريچه مي باشد كه متغير است. همچنين بايد بدانيد كه تعداد قفل هايي كه در اين محصول به كار مي رود نيز با توجه به ابعاد دريچه قابل تغيير است.

عملكرد دريچه فن كوئل خطي يك طرفه به اين صورت مي باشد كه با زاويه ي مناسبي كه براي آن در نظر گرفته شده است، مي تواند هوا از يك سمت مكش كند و در مكان هايي استفاده مي شود كه يك بعد دريچه نزديك به ديوار باشد.

دريچه فن كوئل خطي دو طرفه نيز عملكردي مناسب دارد به اين صورت كه به داشتن زاويه مخصوص به خود از دو سمت هواي موجود در محيط را وارد محفظه دريچه بازديد مي كند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۰:۰۴ توسط:best-sites موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :